اطلاعیه برگزاری فستیوال نوآوری های حوزه سلامت مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

به اطلاع مخترعین محترم می رساند فن بازار منطقه ای استان کرمان در همکاری با مرکز فن بازار ملی ایران، شرکت فرابورس ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نظر دارد رویداد فستیوال نوآوری­ های حوزه سلامت را در پاییز 96 برگزار نماید.

این رویداد به منظور تجاری سازی اختراعات این صنعت از طریق معامله / جذب سرمایه گذار و با حضور سرمایه گذاران و تولیدکنندگان این حوزه صنعتی برگزار خواهد شد. اختراعات حائز شرایط پس از طی فرایند ارزیابی و انتخاب، با آموزش هایی که از سوی فن بازار به ایشان داده می شود، در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رودررو فراهم می­ گردد.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز برای تکمیل مستندات و خرید اختراعات یا سرمایه گذاری روی آنها توسط صنعتگران و سرمایه گذاران، تسهیلاتی را ارائه می نماید.

مخترعانی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند، می بایست فرم ثبت نام را از وبگاه فستیوال  به نشانی www.techfestival.ir (بخش فستیوال نوآوری های حوزه سلامت) دریافت و پس از تکمیل به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع حداکثر تا تاریخ 96/06/31 به آدرس پست الکترونیک آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمایند.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.techfestival.ir مراجعه و یا با شماره 03432467751 تماس حاصل نمایند.