اطلاعیه برگزاری فستیوال نوآوری های صنایع شیمیایی و پلیمر مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

به اطلاع مخترعین محترم می رساند مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نظر دارد رویداد فستیوال نوآوری­ های صنایع شیمیایی و پلیمر را در اواخر پاییز 1396 برگزار نماید.

این رویداد به منظور تجاری سازی اختراعات این صنعت از طریق معامله / جذب سرمایه گذار و با حضور سرمایه گذاران و تولیدکنندگان این حوزه صنعتی برگزار خواهد شد. اختراعات حائز شرایط در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رودررو فراهم می­ گردد.

مخترعانی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند، می بایست فرم ثبت نام را از وبگاه فستیوال  به نشانی www.techfestival.ir (بخش فستیوال نوآوری های صنایع شیمیایی و پلیمر) دریافت و پس از تکمیل به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع حداکثر تا تاریخ 96/07/15 به آدرس پست الکترونیک آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمایند.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.techfestival.ir مراجعه و یا با شماره­­های 08337264665 و 08337243422 تماس حاصل نمایند.